Menu główne
Start
O nas
Aktualności
Oferta
Wyszukiwarki
Pliki do pobrania
Dystrybutorzy
Kontakt
KAMEI na targach Automechanika 2010 we Frankfurcie Drukuj Email

KAMEI na targach Autmechanika 2010 we Frankfurcie

Firma Kamei tradycyjnie wystawiała swe produkty na jednych z największych targów motoryzacyjnych na świecie - Automechanika 2010, które odbyły się w dniach 14 - 19 września 2010 roku we Frankfurcie.automechanika2010_kamei_2
 
Na targach zaprezentowany został innowacyjny materiał, z którego wykonane będą boxy z serii Corvara i Delphin w kolorze srebrnym. Materiał oraz jego odporna na uderzenia struktura, zapewniająca znacznie większą stabilność i wytrzymałość niż inne materiały oraz są nowym osiągnięciem w dziedzinie produkcji boxów dachowych.
Kamei obecny był również na stoiskach Volkswagena i Mercedesa, gdzie zaprezentowane zostały produkowane przez KAMEI boxy  brandowane przez tych producentów.

automechanika2010_kamei_4Kamei podjął również wspólną inicjatywę z organizacją TUV Hessen i firmą Skoda w zakresie prezentacji boxów dachowych jak również urozmaicenia czasu przybyłych Klientów. Dla swych gości firmy te przygotowały szereg dodatkowych atrakcji w postaci demonstracyjnego samochodu wyścigowego, "pit-stopu" kulinarnego oraz transportu wahadłowego między terenem targów a parkingiem VIP.

 

 

automechanika2010_kamei_1
 

 

 
Aktualności

KAMEI na targach Automechanika 2010 we Frankfurcie

automechanika2010_kamei_4
  

Czytaj całość…