Menu główne
Start
O nas
Aktualności
Oferta
Wyszukiwarki
Pliki do pobrania
Dystrybutorzy
Kontakt
Start arrow Aktualności arrow Złoty "Laur Klienta" dla marki Kamei
Złoty "Laur Klienta" dla marki Kamei Drukuj Email
Marka  Kamei zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie Laur Klienta 2007

Marka Kamei zwyciężyła w kategorii "Samochodowe bagażniki typu box" organizowanego przez Przegląd Gospodarczy (dodatek do Gazety Prawnej) konkursu.

Marka KAMEI - zwycięzca Złotego Lauru Klienta 2007Grupa Media Partner po raz trzeci przeprowadziła badania dla Przeglądu Gospodarczego, które pozwoliły wyłonić najpopularniejsze produkty i usługi na krajowym rynku. Ranking oparty został na badaniu popularności produktów i usług na polskim rynku. W badaniach tych udział wzięło tysiące Polaków wskazujących na najwyżej cenione przez siebie marki.

 
corvara_soelden_400Decyzję o przyznaniu laurów podejmowane były na podstawie opinii zweryfikowanych ankietami. Redakcja Przeglądu Gospodarczego w 2004 r. rozpoczęła cykl badań badań mający na celu wyłonienie najpopularniejszych firm, produktów i usług na naszym rynku. Zwycięzcami są firmy i produkty, które najczęściej wskazywali w ankietach konsumenci/klienci oraz  najczęściej przez nich wybierane i pozytywnie oceniane. Celem badań było określenie poziomu powszechnej popularności produktów i usług przeprowadzone pod kątem znajomości marki oraz podstawowych opinii na jej temat.

       
Badania ankietowe przeprowadzane były: bezpośrednio, „face to face” oraz poprzez sondaż telefoniczny. Ważną informację jest, że badania prowadzone były cyklicznie (realizowane od 01.12.2006 do 30.06.2007 w trzecim tygodniu każdego miesiąca). Na podstawie tych badań stworzony został ranking, którego zwycięzcą w kategorii "Samochodowa bagażniki typu box" została marka KAMEI za co otrzymała złote godło „Laur Klienta 2007”. Niemiecka firma Kamei specjalizuje się w produkcji boxów dachowych. Najsłynniejsza seria boxów - Corvara - zdobyła szereg nagród.

 
Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za przyznany tytuł i zaufanie jakim nas obdarzyli. Gratulujemy również pozostałym wyróżnionym.


 
Aktualności

Pump-Fit - rewolucyjny system mocowania boxów Kamei do bagażnika dachowego.

pump_fit_147
Czytaj całość…